Yükleniyor

Dijital Dönüşüm

DİJİTAL İZMİR

Dijital DÖNÜŞÜM

Dijital dünyada
yenilikçi ve göz alıcı çözümler sunuyoruz.
DİJİTAL İZMİR
Hayal ettiğiniz projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz.
Dijital dönüşüm sadece teknolojiyle ilgili değildir. Başarılı dijital dönüşümler teknolojiyle başlamaz. Bunun yerine, müşteri odaklı bir hedef göz önünde bulundurularak organizasyonu elden geçirmeye odaklanılır.

Dijital Dönüşüm ile,

Mevcut Durum Analizi Ve Gelecek Durum Yol Haritasını Belirleme Dijital Dönüşüm Hizmetimizde, şirketinizin iç ve dış operasyonları dahil tüm departmanlarınızın Mevcut Durum Analizini gerçekleştirerek gelecek durum yol haritanızı oluşturuyoruz. Bu modelimizde şirketinizi hedeflerine ulaştıracak dijitalleşme stratejilerinin ve projelerinin belirlenmesi sağlanmaktayız.
Dijital Kimlik Oluşturma Sürecinde Dijital İZMİR Yanınızda

Dijital kimlik çözümleri, internet tabanlı veya çevrimiçi işlem yapan işletmeler için tasarlanan dinamik bir kimlik doğrulama teknolojisidir. Dijital kimlik, yenilikçi veri ve dokümanlarla tasarlanır. Müşterilerde veya hedef kitlede güven, marka bağlılığı ve sürdürülebilirlik sağlar.

Oldukça karmaşık düzenlemeler içeren bu süreçte sizin yanınızda yer alıyoruz ve sizin için tüm bu süreçleri oldukça basit hale getiriyoruz!

 

Sizin için;

 • Kurumsal kimliğinizi yansıtan web sitesi tasarlıyoruz.
 • İhtiyaçlarınıza uygun olan tüm sosyal medya platformları için hesaplarınızı tesis ediyor, kurumsal hale getiriyoruz.
 • İşletmenizin karakterini yansıtacak kurumsal logo tasarımı yapıyoruz.
 • Kartvizit, broşür ve katalog tasarımları ile dijital kimliğinize katkı sunuyoruz.
 • İşletme tabelası tasarımı gibi süreçlerde tasarım desteği sağlıyoruz.
 • Her aşaması inovasyon dolu dijital kimlik çözümleri sunuyoruz.
Müşterilerinizin Güvenini Kazanabilir, İşletme Prestijinizi Arttırabilirsiniz!

Sizin için tasarladığımız dijital kimlikle müşterilerinizin, kullanıcılarınızın gözünde daha değerli bir konumda yer alabilirsiniz.

Sizin için tasarladığımız dijital dünyadaki kimliğinizi kendi kontrolünüzde oluşturarak markanızı dijital sahteliklerden koruyabilirsiniz.

Sizin için tasarladığımız dijital kimliğinizin teknik yapısının sunacağı hizmetlerle hedef kitlenizin davranışlarını değerlendirebilir ve bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Böylece işletmenize doğru ve güvenli karar alma yeteneği kazandırabilirsiniz.

Sonuç olarak;

Müşterilerinizin güvenin

DİJİTAL İZMİR

FirmaANALİZİ

Firma Analizi hizmetimiz ile firmanızın dijital dünyada varlığını analiz ediyor, gereksinimleri belirleyip yol haritası çiziyoruz.
 

Firmanızın dijital dünyada ne kadar var olduğu, olması gereken yeri ve rakiplerinizin analizini en iyi şekilde yapmamızın ardından, teknoloji önderliğinde yeni yol haritanızı çiziyoruz. Firma analizi başından sonuna kadar firmanın dijital çağda rehberi olacak şekilde ilerliyoruz.

 

Web Sitenizin günümüz internet teknolojilerine uygun olup olmadığının kontrol edilmesi ve sizi yeterince temsil edip edemediğini uzman kadromuz ile inceliyor ve sizi bu konularda ücretsiz olarak bilgilendiriyoruz.

Sektörünüz ne olursa olsun tam olarak doğru yerden başladığınızdan emin olmakta fayda var.

Harcadığınız zaman her şeyden daha önemli. Yapmanız gereken şey dijital pazarlama dünyasında  işletmenizi doğru yönetmek olmalı.

Müşteri bulmanın pratik ve etkili yöntemlerini sıralayan küçük bir listeyi sizler için hazırladım. Hazırladığım bu liste ile amacım potansiyel müşterilerinizin sizi bulması, akabinde de onlarla bir ilişki kurmanız ve onları ürün ve hizmetlerinize çekebilmeniz.

Web siteleri artık markaların dijital dünyadaki vitrini konumundadır. Gün geçtikçe kitlelerin arttığı, zamanımızın önemli bölümünü internette harcadığımız bir dönemdeyiz. Bu kitlelerin markanıza ulaşması, ürün ya da hizmetlerinizi görmesi ve tüm gelişmelerden haberdar olabilmeleri için bir web sitesi yaptırmanız gerekmektedir.  Yaptıracağınız web sitesi iyi bir tasarım, doğru içeriklerle sizi yansıtan bir sitesi olması gerekmektedir. Bunu yapabilmek için de anlaştığınız ajansa kendinizi yalın ve  en doğru şekilde anlatmanız gerekmektedir.

DİJİTAL İZMİR

Kurumsal Alan Adı

Kurumsal Alan Adı adı tescili dijital hayatınızın başlangıcında, kurumsal bir web sitesi planlamanızda çokça önemsemeniz gereken bir konudur. İşin teknik ve teknolojik bilgi derinliği iş yükünüzün arasında anlaşılması hayli zor bir içerik olabilir.

Markanıza ait Kurumsal Alan Adı sayesinde barındırma hizmeti ve veri tutabileceğiniz dijital arşiv olanağı sağlıyoruz. İnternet ortamında tamamen size ait bir ağ oluşturuyoruz.

Alan adınız, .com ile popüler ya da .biz .xyz .co jenerik uzantı ile dijital varlığınızı yansıtın.İşletmenizle ilgili aramaları karşılayan anahtar kelimeleri kullanın, Google’da yükselmeyi kolaylaştırın.
DİJİTAL İZMİR

Kurumsal WEBSİTESİ

Dijital dünyada sürdürülebilir bir marka olmak için kullanıcı dostu ve fark oluşturan web sitelerine ihtiyaç var. Modern web tasarım trendlerini, en güncel teknolojik alt yapımız ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz. Yüksek kalitede, verimli web tasarımlarını, kolay kullanımlı ve müşteriye özel yönetim ekranlarıyla birlikte tasarlıyor ve bakımını sağlıyoruz.
 • Size özel web yönetim ekranı
 • Mükemmel tasarım ve gelişmiş kodlama
 • Mobil dostu responsive web sitesi
 • Arama motoru optimizasyonu
 • Teknik destek ve web sitesi bakımı
Web siteniz sürekli güncel olsun!
İçerik güncellemek, görsel değişiklik yapmak firmaları zorlayan bir süreç haline gelebilir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile mevcut web sitenizin bakımında size destek veriyor ve web sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz. İçerik girişlerinden güvenlik bakımına, arama motoru optimizasyonundan, fonksiyonların geliştirilmesine kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Uzun soluklu işbirliği ile web sitenizin dijital dünyada hep önde olmasını sağlıyoruz.
 • İçerik geliştirme
 • Danışmanlık
 • Haftalık & aylık yedekleme
 • Fonksiyon geliştirme
 • Güvenlik kontrol
DİJİTAL İZMİR

Kurumsal LOGO

Logonuzu ve WEB Sitesini tasarlarken firma renklerinize, verdiğiniz hizmete, sitenizi kullanan kullanıcıların aradığı hizmeti kolay bulup bulamadığına gibi bir çok konuyu ayrıntılı olarak inceliyoruz. Tamamen size özel ve kurumunuzu yansıtan bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Logodan başlayarak kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, kalem, bloknot, etiket tasarımları, hatta markanıza özel kahve fincanları ya da ürün ambalajları… İşletmeniz için gereken tüm pazarlama materyallerinin tek ihtiyacı, belki de kurumsal kimliğiniz için yeni ve yaratıcı bir başlangıç yapın.

Markanızın rakiplerinizden ayrılmasında, kullanıcıların sizi tanımasında etkili olan en önemli unsur kimliğinizdir. Bahsettiğimiz bu kimlik, kurumsal olarak size özel olarak tasarlanmalıdır. Kurumsal kimlik, markanızın insanlara sunulacak olan görsel kısmını kapsar. Kurumsal Kimlik Tasarımı her markada farklı olduğu gibi, benzerleri de oldukça fazladır.

Kurumsal kimlik ise markanızı müşterilerinize, tedarikçilerinize, çalışanlarınıza görsellikle nasıl yansıttığınızdır. Dışarıdan bakıldığında ilk görülen yüzünüzdür. Markanızın görsel dışa aktarımıdır.

Önemli olan sizin markanıza ait kurumsal kimliğin rakiplerinize benzememesi, sizi yansıtması ve fark yaratmasıdır. İzmir kurumsal kimlik pazarında hangi çalışmaları gerçekleştiriyoruz? Örnek vermek gerekirse; Logo Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Antetli Kağıt Tasarımı, Diplomat Zarf Tasarımı, Cepli Dosya, Teklif Dosyası Tasarımı

Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir.

DİJİTAL İZMİR

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO çalışmalarının kurumsal firmalar, e-ticaret firmaları, haber siteleri ve birçok blog için önemli bir dijital pazarlama ağı vardır. Etkin yapılması durumunda iyi sonuçlar alınabilecek olan SEO çalışması ile ürünleriniz ve hizmetleriniz, ilgili anahtar kelimeler üzerinden tespit edilip ilk sayfaya gelmeniz sağlanarak marka bilinirliğiniz ve satış oranlarınız üst seviyelere çıkacaktır. Kaliteli yapılan bir SEO çalışması birçok firma için etkili bir pazarlama ağıdır.

SEO hizmetini eksiksiz bir şekilde alabilmek, bu süreci sağlıklı bir şekilde ilerletebilmek için kaliteli bir kurumsal SEO danışmanlığı almanız son derece önemlidir. Özellikle kurumsal sitelerde içeriklerin az olacağı dolayısıyla index sayılarının da az olacağı düşünüldüğünde bu sitelerin site içi optimizasyonlarının kusursuz olması gerekir. Alacağınız kurumsal SEO danışmanlığı dahilinde sitenizi iyi optimize edebilecek, eksikleri görüp bunların düzeltilmesi için çalışmalarını gerçekleştirecek bir firma ile çalışmanız sizi arama motorlarında çok daha hızlı yükseltecektir.

DİJİTAL İZMİR

Kurumsal MAİL

Aldığımız alan adınıza özel kurumsal uzantılı kurumsal mail adresinizi tanımlıyor ve kullanıma açıyoruz.

Kurumsal Mail hizmeti, işletmeniz içinde kullandığınız mail hesaplarının daha hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde yönetmeniz için optimize edilmiş mail servisidir.

Organizasyonunuz içinde yer alan her birim için farklı mail kotaları tanımlayarak, mevcut disk kapasitenizi en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlar.

Kurumsal Mail servisi ile tüm mailleriniz 7 gün geriye dönük yedeklenir ve maillerinizin silinmesi gibi durumlarda hiç bir veri kaybına uğramadan maillerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Kurumsal e-posta hesabına sahip olmak, şirketinize pek çok farklı avantaj ve fayda sağlar. Tüm bu faydaları maddeler halinde sıralamak gerekirse;

 • Kurumsal bir yapıya sahipseniz, şirket web projenizin uzantısına sahip bir e-posta ile mail göndermek, firmaların ve müşterilerin size olan güvenini arttırır.
 • İşletmenizi şirketinizin web sayfasına göz atmasına destek olur, mail uzantınız üzerinden sahip olduğunuz web projesinin de tanınmasını sağlarsınız.
 • Kurum içi yazışmalarda kontrolü ve güvenliği üst düzeye çıkarır. Tüm kurum içi yazışmaları tek bir noktada toplayabilir, dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.
 • Spam Koruma: E-posta hesabınızı en verimli şekilde kullanmak, gereksiz maillerin hesabınızda yer kaplamasını engellemek ve en önemlisi de virüslü maillerin mail adresine gelmesini engellemek için gelen tüm mailler ilk olarak spam filtresinden geçer.
 • Tüm Mail Araçları ile Uyumlu: Vargonen Kurumsal mail servisi ile oluşturacağınız e-mail hesaplarınızı Outlook, Android Mail, Apple Mail, Thunderbird  gibi popüler mail uygulamaları üzerinden kurabilir ve yönetebilirsiniz.
 • %100 Mail Uyumlu: Kurumsal mail hosting hesaplarınızı, kullanmakta olduğunuz tüm mobil cihazlara kurabilirsiniz. Bu şekilde ofis dışında olsanız bile bulunduğunuz her yerden maillerinizi okuyabilir, mail gönderimi yapabilir ve işlerinizi organize edebilirsiniz.

Marka tescili tüm dünyadaki girişimcileri ürünlerinin tanınması ve ticari kar elde ederek ödüllendirmesi vasıtasıyla teşvik eder.

Uzmanlarımız tarafından marka tescili konusunda tüm adımlar atılarak en uygun fiyatlarla yaptığı marka tescil işlemlerinizde, sizden gereken evrakları alır almaz Türk Patent Marka Tescil Ofisi müracaatı hemen gerçekleştirerek başvurunuzu işleme koymaktadır.

DİJİTAL İZMİR

Kurumsal MARKA TESCİLİ

Kurumsal Marka Tescili hizmetimiz ile ihtiyacınız olan tüm Kurumsal kimliğinizi sizin için oluşturuyor ve markanızı tescil ediyoruz.

Marka, bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran en önemli özellik olarak kabul edilir. Ürün ya da tanıtılan hizmetin geniş kitleler tarafından tanınması ve sevilmesi konusunda önemli bir fonksiyona sahiptir. Zira günümüzde artık tüketiciler birçok ürün veya hizmet arasından tercih yaparken marka üzerinden değerlendirme yapmakta ve buna göre karar vermektedir.

 

Teknoloji, yenilik içerir. İnternet, yenilikçi tavır sergiler. Medya araçları, kreatif olmak zorundadır. Tüm bu faktörler, kimlik tasarımında dikkate alınmalıdır.

Müşterilerin internet tabanlı davranışsal geçmişi, dijital kimliğin birçok öğesinin temelini oluşturabilir. İnsanlar ve ilişkili cihazlar arasında gerçek zamanlı ilişki kuran sanal faktördür.

Fatura veya zarf tasarımından e-posta imzalarına kadar her veri ve dokümanda dijital kimlikten izler bulunur.

Dijitalin merkezi konumundaki web sitesi tasarımından kartvizit hazırlamaya kadar birçok öğe, dijital kimliğin içerisinde değerlendirilir.

İsimsiz bir kimlik doğrulama mekanizması olan dijital kimlik, sahte olamaz, kaybedilemez veya çalınamaz. Dijital pazarlama stratejilerinin olmazsa olmazlarındandır.

Dijital reklam için olumlu müşteri algısının temelini oluşturur. Kreatif reklam çalışmalarında da önemli bir yer tutar.

Dijital dönüşüm sadece teknolojiyle ilgili değildir. Başarılı dijital dönüşümler teknolojiyle başlamaz. Bunun yerine, müşteri odaklı bir hedef göz önünde bulundurularak organizasyonu elden geçirmeye odaklanılır.

 
Dijital Dönüşüm ile,

 

Müşteriyi Daha İyi Anlamak

Zamanı Daha Verimli
Kullanmak

Daha Az Yönetsel Problemler

Performans Değerlendirmesi İle Daha Çok Gelişim

Hızlı Geri Dönüş Alabilmek

Daha Az Sorun, Daha Fazla Memnuniyet

Sağlıklı İletişim Kurabilmek

Daha Fazla Etkileşim Sağlamak

Kişilere Bağımlılığın Azalması

7/24 İşlerin Takibnin Sağlanabilmesi

Sürdürülebilir Yönetim

Gelirleri Artırmak, Giderleri Düşürmek

DİJİTAL İZMİR

TEKLİFFORMU

Dijital İzmir
Dijital İzmir
İletişim ,Görüş,Öneri ve istekleriniz için
Bayraklı/İzmir
0 232 423 41 35
( 09:00- 19:00 )