Yükleniyor

Dijital İzmir Teklif

Adresimiz:

Folkart Towers A Blok, 2309, 35000 Bayraklı/İzmir

Telefon:

0 232 423 41 35

Email:

info@dijitalc.com

Bütçenize en uygun web tasarım çözümleri için teklif formumuzu doldurabilirsiniz!

Uzman müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde konu ile alakalı tarafınıza geri dönüş sağlayacaklardır.

 

Dijital İZMİR olarak kurumsal pazar gereksinimlerine yanıt verebilen alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve çözümlerinin gücüyle müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir.
 
Ayrıca Google da üst sıra çözümlerimiz ile de web sitenizin sıralamasını organik çalışmalar ile yükseltiyoruz.
 
Dijital İZMİR web sitesi fiyatları İzmir de bulunan rakiplerine kıyasla kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunulması esasına dayanmaktadır. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 

Ayrıca alan adı tescil, hosting, SSL Güvenlik Sertifikası, sunucu kiralama, network, data güvenliği, eğitim, teknik destek, reklam, yazılım geliştirme, iş çözümleri ve danışmanlık konularında da uzman, genç ve dinamik kadromuz ile de bireysel ve kurumsal müşterilerimize teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Dijital İzmir

Teklif Formu

Halen Web siteniz yok mu? Yada mevcut Web sitenizden memnun değil misiniz?

Dijital İZMİR
Dijital İzmir iletişim

Web Tasarım Hizmeti

İzmir de bulunan merkez ofisimizde sıra dışı web tasarım ve yazılım çözümleri sunuyor, işlevsel içerik modülleri ile birlikte projelerinize değer katıyoruz.
1
Dijital İzmir iletişim

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın farkındalığını arttırmak ve önceden belirlenmiş hedef kitleler ile etkileşim sağlamak için sosyal medya üzerinde sizin için çalışmalar sağlıyoruz.
2
Dijital İzmir

E-Ticaret Çözümleri

Özel e-ticaret web projelerimizin yanı sıra sektörde en çok tercih edilen hazır altyapı sistemleri üzerine kurulu size özel hazırlanmış tema seçenekleri sunuyoruz.
3
Dijital İZMİR
Dijital İzmir
Dijital İzmir
İletişim ,Görüş,Öneri ve istekleriniz için
Bayraklı/İzmir
0 232 423 41 35
( 09:00- 19:00 )